Bulut Çözümleri

Oracle Cloud, sektörün en geniş ve en entegre genel bulut ortamıdır. Servis olarak yazılım (SaaS), servis olarak platform (PaaS) ve servis olarak altyapı (IaaS) genelinde sınıfının en iyisi servisleri sunar ve hatta Oracle Cloud'u kendi veri merkezinize koymanıza da olanak sağlar. Oracle Cloud, kuruluşların iş atikliğini artırarak, maliyetleri düşürerek ve BT karmaşıklığını azaltarak yenilikçilik sağlamasına ve işletme dönüşümünü desteklemesine yardımcı olur. Oracle Cloud dijital bir dünyada işletmelerin nasıl modernizasyon, inovasyon sağladığını ve rekabet ettiğini yeniden tanımlıyor. Oracle, kullanıcıların ister bulut ortamında ister şirket içinde kullanıcıların ve geliştiricilerin sorunsuz bir şekilde iş yüklerini oluşturmasına, dağıtmasına ve yönetmesine olanak sağlayan inovatif ve entegre bulut servisleri sunar. Oracle Cloud, tüm büyüklüklerdeki organizasyonlara misyon ve iş açısından kritik uygulama yazılımı ve veri çözümleri sunma mirasını devam ettiriyor. Geleceğe hazır bulut ile işinizin geleceğini garanti altına alın.

İşletmeler, karmaşıklığı azaltan eksiksiz teknoloji çözümlerine ihtiyaç duyar. Sorunsuz bir deneyim sağlamak için hem tamamen entegre hem de şirket içi platformlar ile entegre olan bulut işlevlerinden ve çözümlerinden yararlanmak istiyorlar.

Bulut Çözümleri

Oracle Cloud, sektörün en geniş ve en entegre genel bulut ortamıdır. Servis olarak yazılım (SaaS), servis olarak platform (PaaS) ve servis olarak altyapı (IaaS) genelinde sınıfının en iyisi servisleri sunar ve hatta Oracle Cloud'u kendi veri merkezinize koymanıza da olanak sağlar. Oracle Cloud, kuruluşların iş atikliğini artırarak, maliyetleri düşürerek ve BT karmaşıklığını azaltarak yenilikçilik sağlamasına ve işletme dönüşümünü desteklemesine yardımcı olur.

Oracle Cloud dijital bir dünyada işletmelerin nasıl modernizasyon, inovasyon sağladığını ve rekabet ettiğini yeniden tanımlıyor. Oracle, kullanıcıların ister bulut ortamında ister şirket içinde kullanıcıların ve geliştiricilerin sorunsuz bir şekilde iş yüklerini oluşturmasına, dağıtmasına ve yönetmesine olanak sağlayan inovatif ve entegre bulut servisleri sunar.

Oracle Cloud, tüm büyüklüklerdeki organizasyonlara misyon ve iş açısından kritik uygulama yazılımı ve veri çözümleri sunma mirasını devam ettiriyor. Geleceğe hazır bulut ile işinizin geleceğini garanti altına alın.

İşletmeler, karmaşıklığı azaltan eksiksiz teknoloji çözümlerine ihtiyaç duyar. Sorunsuz bir deneyim sağlamak için hem tamamen entegre hem de şirket içi platformlar ile entegre olan bulut işlevlerinden ve çözümlerinden yararlanmak istiyorlar.